¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨Jeskyňáři sob쨨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Loštický vandr

3. listopadu 2015 v 18:05 | Mušil |  Z naší činnosti

,,Nejen jeskyněmi je jeskyňář živ,,


V sobotu 31.října proběhl již 6. ročník Loštického vandru. Proč Loštický? Na trase z Moravičan na Březinu je plánovaná zastávka v Lošticích, které jsou známé výrobou tvarůžků, pro přespolní syrečků. No a tam je plánovaná zastávka v restauraci podávající tvarůžkové speciality. Tvarůžky 100x jinak.


Fotogalerie

...............................

Vadou na kráse byla mlha, která nás provázela až do Loštic. Za Lošticemi už se ale začalo prodírat sluníčko. To nám na cestu svítilo již po celý zbytek dne. Před ,,náročným ,, výstupem na Bouzov jsme nabrali sil v hospůdce U Otyna v Jeřmani.
Na Březinu jsme došli až za tmy. Tam nás čekala večeře o několika chodech. Gulášek, řízek s bramborem a jako hřeb večera kačenka se zelím. No prostě Arnošt se zase vyznamenal. Celá tato, myslím, vydařená akce byla završena písničkami u táboráku.

Tak za rok zase ahoj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AHitiagmestaws AHitiagmestaws | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 9:43 | Reagovat

Four to five associated with this fruit juice should be consumed every week to obtain the desired result.  However, it is important to get the doctor's opinion first before you take these oral medications since these might have negative side effects on the body.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama